Edit Content

Biyografi

6 Ağustos 1968’de Tekirdağ’da doğan Mustafa Şentop , Türk siyasetçi ve 24, 25, 26. Dönem Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul, 27. Dönem AK Parti Tekirdağ milletvekili...

İletişim

 TBMM BAŞKANI ŞENTOP, YAPIMCI HASAN SALTIK’IN VEFATI NEDENİYLE EŞİNE BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

TBMM BAŞKANI ŞENTOP, YAPIMCI HASAN SALTIK’IN VEFATI NEDENİYLE EŞİNE BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Kalan Müzik’in sahibi, müzik yapımcısı Hasan Saltık’ın eşi Nilüfer Saltık’a başsağlığı diledi.

TBMM Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Nilüfer Saltık’ı telefonla arayarak, üzüntülerini dile getirdi.

Meclis Başkanı Şentop, “Müzik alanında önemli projelerle kültür dünyamıza büyük katkılar sunan, Anadolu topraklarının sesini günümüze ve geleceğe taşıyan eşiniz Hasan Saltık Bey’in vefatı bizleri üzdü.” dedi.

Saltık’ın, uzun yıllardır müziğe emek veren, müzik kültürünün yaşaması için yoğun gayret gösteren önemli bir kültür insanı olduğuna işaret eden Şentop, “Türkiye, müzik dünyasının kıymetli bir değerini yitirdi. Size ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Acınızı paylaşıyorum. Rahmetli Hasan Bey’in mekanı cennet olsun.” ifadesini kullandı.