Edit Content

Biyografi

6 Ağustos 1968’de Tekirdağ’da doğan Mustafa Şentop , Türk siyasetçi ve 24, 25, 26. Dönem Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul, 27. Dönem AK Parti Tekirdağ milletvekili...

İletişim

 TBMM BAŞKANI ŞENTOP’UN TEKİRDAĞ ZİYARETİ

TBMM BAŞKANI ŞENTOP’UN TEKİRDAĞ ZİYARETİ

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ programı kapsamında Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay, Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın, Ticaret Borsası Başkanı Osman Sarı ile odaların yönetici ve üyeleriyle bir araya geldi.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Sanayi ve Ticaret Odası (TSO) Meclisi ve oda üyeleriyle bir araya gelerek burada yaptığı konuşmada, “Yassıada teklifi salı günü Meclis Genel Kuruluna gelecek. Teklif ile yaralar sarılmış olacak.” diye konuştu.

TBMM Başkanlık seçimine de değinen TBMM Başkanı Şentop, “Seçim süreci bu kez biraz daha hızlı ilerledi ve adaylığımız ilan edildi.” ifadelerini kullandı.

Meclis Başkanı Şentop, adaylığıyla ilgili hem Türkiye genelinden hem de memleketi Tekirdağ’dan kendisine gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Tekirdağ Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın ve birliğin ilçe başkanlarıyla da bir araya gelen Şentop, salgın nedeniyle dünyada olduğu gibi Türkiye’de çalışan ve üreten kesimin sıkıntılar yaşadığını söyledi.

Şentop, Türkiye’nin bu mücadelede birçok ülkeye kıyasla başarılı olduğunu vurgulayarak, vakaların artması ve tedbirlere dikkat edilmemesi durumunda yeniden kısıtlamalara gidilebileceği uyarısında bulundu.